Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu cyklo-centrum@centrum.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

Prosíme zde na tomto webu u doplňků a některých kol o ověření dostupnosti. Informace o přesnějším stavu cyklo zboží z oddělení ,,Objednání na dotaz" mailem.Aktuálnější nabídku cyklozboží k objednání na www.cyklostanek.cz . Nezávisle na stránkách v prodejně najdete také i jiné než na www stránkách uvedené cyklo zboží.

Cyklotrenažér T2000 i-Genius Multiplayer černá
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Cyklotrenažér T2000 i-Genius Multiplayer černá

Výrobce:Tacx
Katalog. číslo:04012036
Naše cena: 27 990 Kč vč. DPH
DPH:21%
iplatba- splátková kalkulačka
ks
Vysoce výkonný virtuální cyklotrenažér TACX s motorovou brzdou s max. výkonem 1500W.

Trenažér obsahuje nový SW TTS IV - Advanced, zatáčecí rám T2420 a roční multiplayer licenci pro připojení na speciální stránky Tacx, kde je možné sdílet data s ostatnímy vlastníky trenažéru Tacx.

Ovládání se provádí pomocí myši nebo ovládací jednotky, kterou lze umístit na řidítka. Tato jednotka zaroveň slouží k propojení brzdy a zatáčecího rámu s PC, do kterého se přenáší veškeré data z brzdy a rámu.

Toto spojení je prováděno bezdrátově. Jediný kabel je ten do elektrické sítě. Pomocí virtuální reality zobrazované na monitoru se můžete přenést na dráhu, silnici nebo do terénu.

Můžete závodit sám se sebou nebo proti virtuálním soupeřům, případně si můžete načíst data jiných vlastníků nebo je také možné závodit s ostatnímy přes internet.

Veškeré uložené informace o rychlosti, ujeté vzdálenosti, frekvenci šlapání a tepové frekvenci lze vyhodnotit na PC pomocí Analyser software.

Hrudní pás není součástí balení, ale možné dokoupit speciální pás T1992 s ANT přenosem dat, u kterého nedochází k rušení a měří až do vzdálenosti 5m nebo použít běžně dostupné hrudní pásy.

Zpět na předchozí stránku.

Články
Provozovatel
Platební metody