Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu cyklo-centrum@centrum.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

Prosíme zde na tomto webu u doplňků a některých kol o ověření dostupnosti. Informace o přesnějším stavu cyklo zboží z oddělení ,,Objednání na dotaz" mailem.Aktuálnější nabídku cyklozboží k objednání na www.cyklostanek.cz . Nezávisle na stránkách v prodejně najdete také i jiné než na www stránkách uvedené cyklo zboží.

AKTUALITY

11.10.2017

Skiservis,velký servis v říjnu za 249,-

Nabidka velkého servisu lyží v říjnu za 249,-.Cena je za jeden par lyží.Tato nabidka je nyní na říjen 2017.

Broušeni (na stroji Wintersteiger) skluznice,hran, zaliti a oprava poskozenych mist skluznice, přebroušení, voskovani strojově za tepla. 

Příjem servisu nově také v prodejně kol,CykloStaněk, Ov. Poruba, ul. V Zahradach 101,(kde byl obnoven I příjem skibazaru, po-pa 9-17,so 9-12.Kontakt take na www.ski-bazar.cz Jinak pokračuje letos ,jako v předchozích sezónách příjem skiservisu  Ostravě Radvanicích nebo přímo v cykloprodejne Ov. Michalk). 

 

Pro zajemce o servis na dalku, zasíláte lyže k nám a po zhotoveni zakázky přebíráte zpět na dobírku za cenu servisu+naklady na doručení.

Při zasláni od 2páru do 5 páru lyží bude cena nákladu na doručení k Vám 199,- dohromady.Případně při větším množství individuální cena doručení k Vám podle počtu a váhy. 


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Články
Provozovatel
Platební metody